11 Doktorů 11 příběhů Zobrazit větší

11 Doktorů 11 příběhů | Doctor Who

Nové

Ponořte se s námi do povídkové knihy 11 Doktorů 11 příběhů, jež vám představy příběhy prvního až jedenáctého Doktora, pokaždé z pera někoho jiného.

Více informací

Parametry

Výška21 cm
Šířka14 cm
Počet stran416
Jazykčeština
Vazbapevná vazba
NakladatelstvíJota
PřekladatelVěra Kovářová
Datum vydání19. 11. 2015

Více informací

Soubor povídek slavných autorů k 50. výročí vysílání první epizody kultovního seriálu Pán času (Doctor Who).

Každá povídka představuje jednu z inkarnací Pána času. Jednou nás zavede do starověkého Babylonu, podruhé na planetu vytvořenou podle vzoru Las Vegas, jindy na vesmírnou stanici v podobě obřího stromu. Doktor s humorem a lehkostí sobě vlastní řeší různé záhady, například kde se ve vikingské vesnici vzaly elektrické kabely a jak to vlastně bylo se starými severskými bohy, co mění lidi v Nevadské poušti v hromádky černého slizu, kdo přepsal celý vesmír a způsobil, že jsou Dalekové mírumilovní, nebo proč osoby ve zvířecích maskách skupují domy na Zemi za astronomické sumy a kam zmizela Polly. Slavná jména autorů a snad ještě slavnější fenomén v podobě Pána času zaručují skvělou zábavu a napínavé čtení, jež budete jen těžko odkládat.

Autoři: Eoin Colfer, Michael Scott, Marcus Sedgwick, Philip Reeve, Patrick Ness, Richelle Mead, Malorie Blackman, Alex Scarrow, Charlie Higson, Derek Landy, Neil Gaiman