Nové 13 děsivých těstovin - třetí chod Zobrazit větší

13 děsivých těstovin (třetí chod)

Skladem

Nové

Milujete strašidelné příběhy? Pak pro vás máme pokračování antologie 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN, tentokráte s podtitulem "třetí chod"!

Více informací

269 Kč

Parametry

Výška21
Šířka15
Hloubka1,8
Počet stran214
Jazykčeština
Vazbapevná vazba
Datum vydání23. 9. 2019
AutorMarek Veverka
IlustraceMartina Neherová

Více informací

Máte rádi italskou kuchyni? To vám přeji, ale tyhle chutě vám my neuspokojíme. Tady se totiž vaří úplně jiné těstoviny... Ty děsivé...

Rád bych napsal, že mě nápad na sbírku světových creepypast, neboli internetem šířených "mestských legend", doslova posedl jedné bouřlivé noci, kdy se kolem mého usínajícího těla za
čaly nekonečně kroutit hrozivé stíny. Odpověď je však poněkud jednodušší. Již nějakou dobu se pohybuji právě ve světě těchto pravdivě se tvářících "kyberhistorek" a překvapilo mě, že neexistuje žádná ucelená publikace, jež by se touto problematikou zabývala, respektive podobné příběhy sdružovala v rámci tematické sbírky. Proto jsem se asi před dvěma lety rozhodl takovou knihu sestavit sám a vybrat třináct více či méně známých světových creepypast a doplnit je o stejný počet českých.

Spolupráci na pokračování mi ve větší či menší míře přislíbila zajímavá jména české temné scény: Eduard Birke, Pixelorez, Nino Nope, Ewitch či Eyeless Jackie.

Každá povídka by měla být uvedena osobitou ilustrací, o něž se znovu postarala Martina Neherová.

MEZI SVĚTOVÝMI CREEPYPASTAMI NAJDETE NAPŘÍKLAD:

"Mistrovské dílo", "Kaleidoskop", "Devět životů" a další.

 

SEZNAM ČESKÝCH POVÍDEK:

Z autorů českých creepypast se můžete těšit na dílka od Eyeless Jackie, Pixeloreze, Nino Nope, Ewitch, Marka Veverky či vítězů letošní povídkové soutěže.