13 děsivých těstovin (druhý chod)

Skladem

Nové

Milujete strašidelné příběhy? Pak pro vás máme pokračování antologie 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN, tentokráte s podtitulem "druhý chod"!

Více informací

249 Kč

Parametry

Výška21
Šířka15
Hloubka2,5
Počet stran191
Jazykčeština
Vazbapevná vazba
Datum vydání23. 9. 2018
AutorMarek Veverka
IlustraceMartina Neherová

Více informací

Máte rádi italskou kuchyni? To vám přeji, ale tyhle chutě vám my neuspokojíme. Tady se totiž vaří úplně jiné těstoviny... Ty děsivé...

Rád bych napsal, že mě nápad na sbírku světových creepypast, neboli internetem šířených "mestských legend", doslova posedl jedné bouřlivé noci, kdy se kolem mého usínajícího těla za
čaly nekonečně kroutit hrozivé stíny. Odpověď je však poněkud jednodušší. Již nějakou dobu se pohybuji právě ve světě těchto pravdivě se tvářících "kyberhistorek" a překvapilo mě, že neexistuje žádná ucelená publikace, jež by se touto problematikou zabývala, respektive podobné příběhy sdružovala v rámci tematické sbírky. Proto jsem se asi před dvěma lety rozhodl takovou knihu sestavit sám a vybrat třináct více či méně známých světových creepypast a doplnit je o stejný počet českých.

MEZI SVĚTOVÝMI CREEPYPASTAMI NAJDETE NAPŘÍKLAD:

"Russian sleep experiment", "House of rules", "Square papers", a další.

 

SEZNAM ČESKÝCH POVÍDEK:

Z autorů českých creepypast se můžete těšit na dílka od Eyeless Jackie, Horuse, Catamurloca, Radovana Samotného (Cynické svině), Marka Veverky či vítězů letošní povídkové soutěže.